Jump to content
Sign in to follow this  
Marcinox

Dragon Age Inquisition

Recommended Posts

Zacznijmy najpierw od tego czy graliście w jakaś część? Jedynkę czy dwójkę? Jakie są wasze wrażenia? A co powiecie na nową produkcje studia Bio-Ware? Czy uda im się sprostać wymaganiu graczy? Data premiery tuż tuż dokładnie 20 listopada :P

Share this post


Link to post

Ostatnio na originie była friko któraś część ;)  Nawet sobie zaklepałem aczkolwiek jakoś nie mam weny się za to zabrać. Nie czuję tego dreszczyku, który oznajmia mi o k%$@*a muszę w to zagrać. 

Share this post


Link to post

Na originie była do pobrania część pierwsza, która przyciągneła mnie do tej serii. Naprawdę godna uwagi gra, ale dla osób które lubią długo spędzać czas przy tej samej grze. Przygoda fantastyczna. Jeśli chodzi o drugą część to faktycznie zwalili i to na maxa, pod względem powtarzalności tych samych miejsc (jaskin przede wszystkim).

Czekam na Inqusition po gampleyach widać, że chłopaki się postarali, ale ocenić dopiero będę mógł po dłuższym spędzeniu czasu z tą grą ;) Ale ciekawie się zapowiada i wyczekuję.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.