Jump to content
Wanilia

Biseksualny partner

Recommended Posts

Wyobraźcie sobie sytuację, że zaczynacie się z kimś spotykać, jest pięknie, rodzą się uczucia... a nagle partner mówi wam że jest biseksualny. Jak byście zareagowali? Panowie bylibyście zazdrośni o koleżanki waszej partnerki? Panie, jak reagowałybyście na kolegów? Weszlibyście w taki związek?

 

Tylko nie piszcie "jestem tolerancyjny bla bla, ufałbym", spróbujcie faktycznie postawić się w takiej sytuacji :)

Share this post


Link to post

Byłbym zazdrosny, ale o zbyt częste spotkania z biseksualnymi koleżankami czy też lesbijkami. No, ale to byłaby tylko lekka zazdrość z obawami, że te dziewczyny będą podrywać moją partnerkę.

Share this post


Link to post
Poprosiłbym o to żeby partnerka powiedziała mi, które koleżanki z którymi się spotyka są bi/les

Hehe, myslisz ze wszystkie dziewczyny sie sobie zwierzaja w stylu "ja jestem les" albo "ja jestem bi"? Miedzy facetami takie zwierzenia "ej stary jestem bi" chyba nie wchodza w rachube wiec marny pomysl... :) 

Share this post


Link to post

Nie wyobrażam sobie żeby mój partner był bi. Na pewno nie zaakceptowałabym jego kolegów. I w ogole nie pakowała się w taki związek... Nie lubię dzielić się facetem, a co jeszcze z innymi facetami, w życiu! >.<

Share this post


Link to post

a koleżanki akceptujesz?

Mój partner ma raczej znajome z pracy no i przyjaciółkę. To akceptuję. :) 

O koleżankach nic mi nie wiadomo :> aczkolwiek jeżeli byłaby to zwykła, normalna i ludzka przyjaźń to tak, jeżeli miałby się z nimi zabawiać czy coś to nie. 

Share this post


Link to post

czyli mam rozumieć, że twój facet zna zaledwie kilka kobiet? xD

Chodziło mi bardziej  o to, że nie ma koleżanek/znajomych takich fajnych, z którymi mógłby mnie zdradzić. :D  A to ile zna kobiet to inna sprawa. Podejrzewam, ze zna ich sporo, a ja mogę nie wiedzieć o ich istnieniu. :) 

Share this post


Link to post

Też nie miałbym nic przeciwko, ale no uważam, że taki związek na dłuższą metę by nie przetrwał, a jeśli byłoby to możliwe przyłączenie się.. do zabaw.. :rolleyes:

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.