Jump to content
Efka

Efka

Recommended Posts

ja... ja interesuje się magią.. jestem wróżką.. wróżki i wnuczką szeptunki... jak będę miała sprawny aparat to cyknę zdjecia...:) moich narzędzi- mam nadzieję że w tym roku dostanę kulę z kwarcu..<rozmarzona> 

Share this post


Link to post

coś w ten deseń , to temat rzeka :)..  z oczu , dłoni  nie przepowiadam, ale  sposobów jest multum , byle by działały  np druidzi wrózyli  między innymi z chmur.. - fajne podoba mi się :D'

Share this post


Link to post

raczej brzemię...coś  do czego muszę przywyknąć.. współgrać i rozwijać... bo i tak tego nie da się wywalić..:/  a szkoda.a co do rozwijania to z tym bywało różnie.. czasu brak... mogę to porównać nie wiem... hmm.. np  masz dar.. nie wiem do czego to przyrównać.. jak kolwiek bym nie uciekała  to powraca jak bumerang..

Share this post


Link to post

Ale urodziłaś się z tym, zostało Ci to przekazane? Co to dokładnie jest? Widzisz coś, czujesz (czego inni ludzie nie potrafią). Założyłaś temat, więc rozwiń myśl dokładniej.

Jestem ciekawy co potrafisz i co o tym myślisz.

Share this post


Link to post

wybacz Marcinox, tak , masz rację założyłam temat  jakoś nie wiem , z euforii, dziś może nie będę się rozpisywać bo naprawdę padnięta jestem i nie myślę, cokolwiek logicznie i z sensem.Postaram się jednak sprostać chociaż w małej części.Hm.. od czego zacząć.. a może inaczej - chaotycznie , ok?tak będzie dla mnie wygodniej. Czy ja wiem czy każdy ma.. może i ma.. ja mogę mówić za siebie , widzę duchy - nie zawsze ale bardzo często w rożnych miejscach i sytuacjach , ogólnie - wyczuwam energie.Moim zdaniem każdy takie coś ma ale , jednak nie każdy na tyle rozwiniętą by z tgo korzystać , lub najzwyczajniej czuć..a jeżeli nawet  coś czujemy ( i założę się ze każdy z was coś kiedyś widział czuł ) jednak zepchnął w głąb swojej pamięci, zagłuszył wspomnieniem lub wydarzeniem z rl życia .

@Marcinox, tak taka jestem od urodzenia - wszystkie kobiety z mojej rodziny maja takie  cos.. mama uzdrawia dłońmi, babcia była mądra..bardzo madrą kobietą.. babcia wróżyła z przyrody , z wszystkiego.. zielarka..nie posiadała kart..była bardzo biedna.Siostra starsza  ma dar jasnowidzenia , młodsza karty i runy , coś tam jeszcze..:) ale nie rozmawiamy o tym ze sobą aż tak wnikliwie , po prostu jest.. nie robimy tego za kasę , nie ,,sprzedajemy się,,

Share this post


Link to post

Nie sądzę by każdy człowiek widział duchy. Nigdy mi się nie zdarzył taki incydent. Zapewne wiele osób to samo Ci powie. Fakt wyczuwam w Tobie delikatne zmieszanie, chaos być może dlatego ze nie rozmawiacie o tym w domu. Ale rozumiem. Chcialabys.. Uwolnić się od tego?

Share this post


Link to post

Człowiek ma nieograniczony umysł, a sam go często nieświadomie ogranicza.

Jeden by go rozwijać czy wyzwolić używa do tego celu wiary, drugi wmawia sobie że jest wyjątkowy bo po prostu potrzebuje takiego poczucia a trzeci faktycznie moze mieć jakiś dar (co dla przeciętnego człowieka wydaje się czymś nienaturalnym czy też obcym w kontekście ściśle pospolitego rozumu).

 

Są rózne drogi rozwoju.

Ja na przykład medytuję :).

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.