Jump to content
Marcinox

Steamerzy

Recommended Posts

No właśnie co o nich sądzicie? Czy oglądacie, któregoś z Nich na co dzień? Może sami nimi jesteście? Da się z tego dorobić jakieś grubsze pieniądze?

Zapraszam do tematu, wszystko na temat steamerów, steamów..

Twitch.tv odkryłem stosunkowo niedawno, jakieś 2-3 lata temu. I owszem lubię czasem pooglądać m.in JaRock, Soushibo, Dis, Brunecia, Kotwicz..... 

Co sądzę.... dla tych z dużym ruchem jak np Pasha to jest sposób na życie. Koszą niesamowitą kasę. Czyli kasę można wyrwać, ale tylko i wyłącznie systematycznością i ciężką pracą.

Ostatnio sam zostałem namówiony do streamowania. Robię to z braciakiem na duo cam. Póki co jest mały ruch, ale mamy nadzieję na większy :D

Ostatnio sam zostałem namówiony do streamowania. Robię to z braciakiem na duo cam. Póki co jest mały ruch, ale mamy nadzieję na większy :D

Poinformuj jak będziesz streamować, chętnie wpadnę i pościągam ze sobą kilka osób :)

Ja też głównie na twitchu oglądam streamy, rzadziej na hitboxie. Z tych bardziej znanych osób to często jestem u Pashy, nawet 2 razy go zasubowałem, u Izaka, u Isamu. 

Oo, Adam :)

To powiedz kiedy w coś gracie chętnie wbiję popatrzę :)

Ja oglądam tylko Rocka i czasem Brunecie oraz Grabę inni steamerzy nie maja nic wartego przyciągniecia na dłużej.