Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Od pół roku przeprowadzam głęboką renowację swojego interfejsu. Zaliczyłam laser, krio, ultradźwięki. Najlepiej działa na mnie kriolipoliza. Zrobiłam sobie brzuch, ramiona, uda. po pierwszych przyłożeniach w ciągu miesiąca, właściwie półtorej,zeszło mi 5 cm w pasie, po 6 cm w udach i po niecałe 4 cm w ramionach. za jedno przyłożenie zapłaciłam niecałą stówę.w sumie sporo tych przyłożeń miałam, bo jestem z tych grubokościstych, z tendencją do obrastania tłuszczem. Zrobiłam 3 serie zabiegów. zeszłam z 42 na 38. jestem meeega szczęśliwa. siostra mi pozazadrościła ale z hajsem słabo u niej, więc pytam was czy gdzieś w warszawie jest może krio taniej? ale tak, żeby zabieg nie trwał 15 minut. Swoją krio robiłam w Q Institute w Alejach, nawet próbowałam negocjować stawkę ale twierdzą że są najtańsi w wawce i teraz pytanie, czy rzeczywiście, bo może jest gdzieś taniej? w końcu spora konkurencja. Szukałam  na necie ale tylko czas straciłam, więc uderzam do was, bo forum to najlepsze źródło informacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabiegi safunduje sobie dla podrasowania linii, najpierw dietka (racjonalna) i ttrochę ruchu - mi waga zaczęła spadać odkąd zainstalowałam aplikację FitControl w telefonie

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.cordova.certus.fitcontrol
;) Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę uważacie, że warto? Ja raczej bym się na to nie zdecydowała. Sama miałam mały problem z wagą, ale wtedy dowiedziałam się, że jest coś takiego jak  Piperyna i na szczęście nie musiałam przechodzić żadnych zabiegów. Wystarczy tylko determinacja i odrobina chęci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również nie poddałabym się takiemu zabiegowi. To już co kto woli. Koleżanka wyżej stosowała piperynę, a ja

African Mango

, które uważam za bezkonkurencyjne, jednak wszystko zależy od organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On 5/25/2016 at 9:23 AM, Mrs_Misery said:

Bezkonkurencyjny to może być ruch, jeśli chcesz schudnąć.

^

Chodząc po 20-30km dziennie zrzucam 1-2kg na tydzień. I jeszcze mi za to płacą. Zaszło to na tyle daleko że zacząłem brać suplementy na przyrost masy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 15.11.2016 o 18:08, Maurycy napisał:

^

Chodząc po 20-30km dziennie zrzucam 1-2kg na tydzień. I jeszcze mi za to płacą. Zaszło to na tyle daleko że zacząłem brać suplementy na przyrost masy.

Wymarzona praca dla mnie :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponieważ zawsze chciałem pomagać św. Mikołajowi, mój ojciec i dziadek pomagali św. Mikołajowi i czuję że ja także będę spełniał się w tej pracy. Lubię wyzwania i zespołową pracę pod naciskiem, jestem też pewien że pomaganie św. Mikołajowi poszerzy moje horyzonty i zapewni mi długą i ciekawą karierę w Waszej firmie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.

O 17.12.2016 o 13:26, Maurycy napisał:

Ponieważ zawsze chciałem pomagać św. Mikołajowi, mój ojciec i dziadek pomagali św. Mikołajowi i czuję że ja także będę spełniał się w tej pracy. Lubię wyzwania i zespołową pracę pod naciskiem, jestem też pewien że pomaganie św. Mikołajowi poszerzy moje horyzonty i zapewni mi długą i ciekawą karierę w Waszej firmie.

Licze, ze w tym roku Mikolaj bedzie o mnie pamietal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drogie Panie (i Panowie w sumie też) - sylwetka to w 70% DIETA a w 30% aktywność fizyczna. Nie ja to wymyśliłem ale sprawdzone w 100% na mnie a jeszcze bardziej na mojej partnerce. Co z tego że od stycznia wzięliśmy się razem za siłownię 4 razy w tygodniu, jak w domu wcinaliśmy praktycznie wszystko jak do tej pory. Praktycznie zero efektów (oprócz nieco lepszego wyglądu skóry). Dopiero gdy od maja weszliśmy z odpowiednią dietą (unikanie niektórych produktów) to widzę efekt u siebie i u niej. Także zacząć od lodówki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi