Jump to content

Recommended Posts

No witaj witaj! :)

Wieczór panieński.. Hm dosyć ciekawa i odpowiedzialna sprawa... Może powinnaś coś zaaranżować w klubie? Wiesz drinki i te sprawy, fajny tort.. ? Albo jakąś może domówkę, striptizer?

Jest bardzo dużo różnych opcji:)

1. Lekcja PoleDance, Burleski, belly dance.

2. Wynajęcie imprezowego tramwaju/autobusu/busa/limuzyny na wieczór.

3. Wyjazd na weekend w góry/jezioro/morze.

4. Striptizer(ale warto wcześniej wybadać, czy przyszła panna młoda by tego chciała, bo z doświadczenia wiem, że raczej niebardzo)

5. "Wycieczka" po klubach/pubach lub zorganizowanie czegoś w jednym miejscu.

6. Popularne są też różne zabawy przygotowywane dla przyszłej młodej, np. wymyślasz pytania w stylu: Jaki jest ulubiony jej kolor? Gdzie się poznali? Jak wyglądał ich pierwszy pocałunek? Kto się częściej obraża? Kto będzie zmywał naczynia? Kto będzie robił zakupy? Jaki on lubi kolor jej bielizny? Jak będzie miała na imię córka, jak syn? itp., następnie zadajesz te pytania panu młodemu, zapisujesz odpowiedzi. i je traktujesz jako prawidłowe. Później podczas wieczoru panieńskiego mówisz, że zadałaś pytania panu i ona ma odpowiedzieć tak jak myśli, że odpowiedział on. Jeśli odpowie dobrze, to ona wymyśla zadanie dla Was, a jak się nie, to Wy dla niej ;)

Cześć :) Ja na swój panieński wynajęłam z koleżankami limuzynę i było świetnie :) alkohol był w cenie, kierowca fajny, młody, było mnóstwo śmiechu i wszystkie jesteśmy zadowolone :) jak coś to namiary:Reklama