Jump to content
tadekrm

Jak odzyskać pieniądze?

Recommended Posts

Witam, ostatnio mam następujący problem. Potrzebuję jakiejś rzetelnej firmy, która pomoże mi odzyskać nieuregulowane pieniądze.

Zna ktoś taką? Zależy mi na czasie, 

pozdrawiam

Share this post


Link to post

Jakiś czas temu miałem sytuację, w której straciłem trochę gotówki, poprzez kancelarię, która nie była w stanie rozwiązać mojego problemu. Stwierdziłem, że muszę sam się tym zająć i odzyskać kasę. Udało mi się natrafić na ciekawą firmę i bezkonfliktowo podchodzącą do tematu, dzięki której roztrzygnąłem swój spór w pozytywny sposób. Mogę Ci pomóc, odezwij się najlepiej na maila:m.grocki@interia.pl

Share this post


Link to post

Tego typu problemy rozwiązuję z pomocą mojego kolo, Radka z Zakaczawia. Ubieramy się w eleganckie dresy, i bardzo grzecznie, niezwykle precyzyjnie, tłumaczymy, że długi należy regulować, a naiwna wiara w krótką pamięć człowieka zrobionego w ch***, jest co najmniej niepoważna. Jeszcze się nie zdarzyło, aby frajer nie zgodził się z moją tezą. Dobry dialog potrafi zdziałać cuda, kasiorka znajduje się w try miga, a nieraz jeszcze szybciej. 

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.