Jump to content
kajametrowska

Kupno mieszkania w Warszawie

Recommended Posts

Witam,
chce kupić mieszkanie w Warszawie. Postanowiłam kupić mieszkanie nowe, od dewelopera najlepiej. Deweloperów w Warszawie jak na lekarstwo, tylko któremu tu zaufać? i na jakich warunkach najlepiej? może ktoś doradzić? 

Share this post


Link to post

Powiem Ci,że bardzo ciężko jest wskazać bezpośrednio jakiegoś konkretnego dewelopera bo jak sama zauważyłaś jest ich sporo. Wiele zalezy od Twoich funduszy bo są i droższe i tańsze inwestycje. Sam jestem zdania,że warto jest szukać czegoś w spokojnej ale jednoczesnie dobrze skomunikowanej dzielnicy.Na przykład przyjemnie mieszka się na Wilanowie.Jest tam realizowanych kilka inwestycji deweloperskich. Najciekawszą jest ta na Teodorowicza. Osiedle Zora Wilanów.Budynek już stoi, zajmują sie jego wykańczaniem. Moja siostra sie tam wprowadza w przyszłym roku tak wieć co jakiś czas jeździmy aby zobaczyć jak postępuje budowa. 

Share this post


Link to post

warszawski rynek nieruchomości jest chyba najdroższy w Polsce, najlepiej jest poszukać sprawdzonego dewelopera, poczytać informacje w sieci i opinie klientów.

swoją drogą - ja płaciłam niesamowite pieniądze za wynajem, a co dopiero czynsz i sam zakup mieszkania... ostatnio oglądałam mieszkanie na Mokotowie, które jest dwupoziomowe, ale miało chyba ok. 50m^2 - cena to 899k - kosmos 😮

Share this post


Link to post

A czytałeś o skupach nieruchomości? Patrz - https://kb.pl/porady/na-jakiej-zasadzie-dziala-skup-nieruchomosci-_wp20/

Mieszkaniami zadłużonymi raczej nikt specjalnie się nie interesuje, ale takie firmy je skupują i pewnie później sprzedają. Na razie wstępnie się orientowałem, ale wychodzi na to, że można kupić w dobrej cenie oczyszczone mieszkanie, przygotowane do sprzedaży. No i teoretycznie w cenie poniżej rynkowej. Ktoś kupował?

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.