Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam na imię Krzysiek. Mam 25 lat. Jestem spokojnym uśmiechniętym facetem z poczuciem humoru. Lubię słuchać muzyki i spędzać czas ze znajomymi. 
W wolnej chwili dużo rysowałem portretów, ale jakoś mi przeszła fascynacja sztuką. Wciąż poszukuję swojego hobby, którym mógłbym się zająć na dłużej. 
Interesuje się grami wideo i sprzedażą internetową. Póki co to są dwie rzeczy, które mi się nie znudziły.
Od pewnego czasu natchnęło mnie na robienie czegoś dobrego dla ludzi. Lubię pomagać innym bezinteresownie i czerpię z tego satysfakcję. Taki już jestem.
Dlatego też od 2 tygodni prowadzę stronę na facebooku.

Strona, na której codziennie o 12:00, 17:00 i 20:00 pojawiają się oryginalne cytaty z Biblii Tysiąclecia oraz tekst pod każdym cytatem w formie ,,wiadomości od Pana Boga". Wszystkie teksty oparte są na podstawie książek i Biblii i nie są własną interpretacją Słów Bożych. 
Rozmawiałem z ciekawości z Proboszczem, żeby wykluczyć wszelkie nieprawidłowości, ponieważ nie chciałbym głosić Herezji. 
Wszystkie cytaty i treść jest zgodna z naszą wiarą Katolicką oraz dostałem pełne poparcie ze strony Proboszcza w tym co robię. 

Jeżeli ktoś z was byłby zainteresowany taką inicjatywą oraz chciałby pomóc w docieraniu do jak największej grupy ludzi to zapraszam serdecznie na moją stronę do czytania i dzielenia się tym z bliskimi.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na facebooku: 
Odbierz wiadomość od Pana Boga 

Przedstawcie się w komentarzu, ponieważ zamierzam zostać z wami na dłużejsmile1.gif
Napiszcie coś o sobie czym się zajmujecie itd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No witam :D też ładnie rysuję... Co do Boga ja raczej będę smażyła się w piekle, ale polecam Ci książki Richarda Dawkinsa np."Bóg urojony" może po takiej lekturze inaczej będziesz na to wszystko patrzył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No witam :D też ładnie rysuję... Co do Boga ja raczej będę smażyła się w piekle, ale polecam Ci książki Richarda Dawkinsa np."Bóg urojony" może po takiej lekturze inaczej będziesz na to wszystko patrzył.

Nie sądzę. Wierzę w Boga i żadna lektura ani książka fantasy tego nie zmieni ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.

Jestem z lekka zablakana owieczka, ktora ma wiele watpliwosci, obaw i swoich zaparc.Ale w wolnej chwili moze zagladne i zobacze coz tam prawisz.

A tak poza to mam nadzieje ze w innych tematycznie watkach tez sie bdsz wypowiadał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 15.02.2016o14:50, Blackia napisał:

Witaj.

Jestem z lekka zablakana owieczka, ktora ma wiele watpliwosci, obaw i swoich zaparc.Ale w wolnej chwili moze zagladne i zobacze coz tam prawisz.

A tak poza to mam nadzieje ze w innych tematycznie watkach tez sie bdsz wypowiadał :)

Interesuję się wieloma rzeczami. Jak tylko trafię na coś co mnie interesuje to na pewno nie przejdę obojętnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi