Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Layla_126

Co Wam poprawia humor jak jesteście smutni?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jestem smutny to najczęściej jest tego jakiś powód. Jeśli ten powód jest mało istotny, smutek sam przechodzi.  W innym wypadku pomoże rozwiązanie problemu.

A mając na myśli nostalgiczny nastrój... Po prostu zatracam się w najlepszej do tego muzyce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 10.03.2016 o 14:46, Marcinox napisał:

Obecnie nie mam powodu do smutku, no czasem jedna Pani wyprowadzić potrafi mnie z równowagi, ale jest na tyle słodka, piękna i mam do niej słabość, że szybko mi mija :P

Jakbyś miał ciągle spokój to życie by było monotonne ;D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię czytać więc na pewno książki poprawiają mi humor, bardzo lubię początkujących autorów, niektórzy potrafią świetnie pisać, rozpisani.pl wydaje książki takich właśnie autorów, można trafić na prawdziwe  perełki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O 8 sierpnia 2016 o 10:12, dusiaczek napisał:

Lubię czytać więc na pewno książki poprawiają mi humor, bardzo lubię początkujących autorów, niektórzy potrafią świetnie pisać, rozpisani.pl wydaje książki takich właśnie autorów, można trafić na prawdziwe  perełki

Zgadzam się. Ja z kolei dobre wartościowe książki z dziedziny duchowości, wiary religii. W sumie każda dobra REKLAMA ma w swojej ofercie ogromne ilości takich książek.

Edytowane przez Niebieska
Reklama w poście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi