Jump to content
Myś

Basshunter

Recommended Posts

Co o nim sądzicie?

Słuchacie jego muzyki? Jaka jest Wasza ulubiona piosenka z jego wykonania?

Ja niezbyt za nim przepadam, potrafię jeszcze czasem posłuchać Angel in the night, poza tym żadna.

Guest Anonymous

Nie, to nie dla mnie. Basshunter=hit na 2 dni i tyle ;/

Żal mi chłopa .

Pomijam to ,że muzyka którą robi to komercja bezczelna a tego nienawidzę.

Jednak od czasu jego hitu (który wcale nie był jego do końca) 'Boten ana' mam do niego uraz i tak już do reszty kawałków z racji tej ,że on nie robi nic nowego .

Przerabia jedno by zrobić drugie. Jakiś ciąg dancowych , hand'upowych komercyjnych kawałków w których inny jest tylko tekst.

Dno po prostu dno. To jest dobre dla ludzi którzy chcą sobie poskakać na imprezie owszem ,ale po prostu hańba dla elektroniki do której niektórzy właśnie pana Bass'h zaliczają.

Żal mi chłopa .

Pomijam to ,że muzyka którą robi to komercja bezczelna a tego nienawidzę.

Jednak od czasu jego hitu (który wcale nie był jego do końca) 'Boten ana' mam do niego uraz i tak już do reszty kawałków z racji tej ,że on nie robi nic nowego .

Przerabia jedno by zrobić drugie. Jakiś ciąg dancowych , hand'upowych komercyjnych kawałków w których inny jest tylko tekst.

Dno po prostu dno. To jest dobre dla ludzi którzy chcą sobie poskakać na imprezie owszem ,ale po prostu hańba dla elektroniki do której niektórzy właśnie pana Bass'h zaliczają.

Od czasu jego hitu "Boten Anna"?

Buhahaha:D

Przeciez Basshunter od tego signgla zaczynał karierę, o czym Ty człowieku mówisz???

Zerknij sobie na basshunterpolska.pl, wikipedię lub gdziekolwiek i pokaż mi dwa takie same kawałki!!!!

Myśl zanim napiszesz głupotę!

Basshunter jest super!

Oj jak dla mnie on robi prawie wszystko na jedno kopyto i jakoś nie widzę aby się ulepszał , więc nie ciągnie mnie do niego :)

Nie przepadam za jego twórczością.

No tyłka nie urywa... polecam Black Sun Empire, zwłaszcza najnowszy From the Shadows, bo dawniejsze to znacie... jest różnica jakości, co nie?

No jest, ale nie rozumiem dlaczego porównujesz ich do Basshuntera. To całkiem inne klimaty :)