Jump to content
Koleszko

My Gallery (Koleszko)

Recommended Posts

Guest Dev

Najsowo Ci to wyszło :P

Z tym samym stockiem dawno temu robiłem:

6prk80.png

Ale gorzej mi wyszło :D

Guest Anonymous

Ta ostatnia praca mi się nie podoba ;x Nie wiem konkretnie z jakiej przyczyny, może po prostu się na tym nie znam, ale nie i już. A poprzednie całkiem całkiem.

Wow! Masz talent Koleszko , po pracach widzę że w sygnaturkach siedzisz dosyć długo.

Co do layoutów , zmieniłbym dosłownie wszystko , ta biel mnie przeraża w layu o forum graficznym.

Sygnatury - 10/10

Layouty - 5/10

Ćwicz , a daleko zajdziesz.

Powodzenia .

PS: Najlepsza z Robert M sygna i Bobem :D

No całkiem znośnie, nie przeczę.

Aczkolwiek motywy już z Dr. H. mnie odpychają na samym wstępie.

No ale jeżeli chodzi o wykonanie, to zbytnio się nie namęczyłeś co? :letssin:

Koleszko, haha... niby tak. To nie znaczy jednak, że jak napisałem "znośnie" to możesz spocząć na graficznych laurach ;) Jeszcze dużo pracy przed Tobą, żebyś mnie mógł zadziwić ;)

Guest Dev

Ta ostatnia dobra :D Mój klimat. Fajnie wtopiona postać i dobre tło. Intrygują mnie jedynie te cyjanowe szlaczki po prawo. Ale bez nich z kolei byłoby pusto po prawo :D

Koleszko, jeżeli chodzi o tego typa w meloniku - całkiem znośnie Tobie wyszło, nie przeczę dobrze wpasowana postać w kolorystykę, jak również efekt "mgły"? Choć według mnie ta gwiazdka szpeci trochę - no ale to już mój gust - szachownica mogła być już na całym tle.

Co do tego niżej, mi się ogólnie pomysł nie podoba - nie mój klimat i nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, no ale słowa uznania za wykonanie. Estetycznie bez zbędnego "pierdolenia".

Mi się akurat to nie podoba.

Tło już chyba gdzieś było - jeżeli chodzi o te pasy. Co do samych literek - ogólnie nie mój klimat nie mój styl - no ale wykonanie dla niektórych może się podobać.