Jump to content
Koleszko

My Gallery (Koleszko)

Recommended Posts

Guest Anonymous

Ale wygląda jakbyś spędził nad tym góra 15 minut.

Guest Anonymous

No, a skoro prezentujesz te prace, to znaczy, że chcesz, aby ktoś je ocenił. "Dla treningu", to robi się prace, których nigdzie nie pokazujesz, zachowujesz sobie na komputerku.

Guest Anonymous

Przede wszystkim zacznij od obejrzenia innych prac na wysokim poziomie, np. na digart, deviantart. Potem zbierz odpowiednie materiały, możesz nawet naszkicować na kartce, zaplanuj wszystko.

Popracuj głównie nad... wszystkim :D.

Pracuj nieco dłużej nad tymi sygnami, jest sredniawo... Z doświadczenia wiem, że pośpiech nie ma sensu, posiedź dłużej, rozłóż prace na kilka dni, a nawet tygodni, doprowadź ją do perfekcji, na pewno będzie lepiej, o wiele lepiej. Zycze powodzenia.

34hysgo.png

21diw5t.jpg

2e2jako.png

v59643.png

2prtlj9.png

Prace może nie są najświeższe (bo jeszcze z października) Jak myślicie nie zapomniałem jeszcze jak używa się Photoshopa??

P.S. Nie reklamuję stron które są wypisane na pracach. Po prostu ukazuję prace ;)

Koleszko, i z czym do ludzi? Twoje prace są marne.

Pokaż swoje...

Ja już na tym etapie mogę stwierdzić, że nie są marne... Już spory kawał czasu się tym zajmuje... Z całym szacunkiem, jeśli masz tak pisać ze względu na to że mnie nie lubisz, to wcale nie pisz...

Guest Amethyst

Mi się one podobają :)

Dwa pierwsze userbarki są ładne.

Guest Amethyst

Wieki całe nic już nie wstawiałeś xD

Jak dla mnie bardzo podoba się pierwsza pracka. Druga wcale nie lubię takich dziwnych obrazów...pozostałe ujdą w tłoku ale nic nadzwyczajnego.. :) Niemniej rób i wstawiaj inne pracki:) :shy:

Guest Anonymous

Szczerze powiedziawszy podoba mi się.

2, 4, 5 dla mnie są naaj <3