Jump to content
Koleszko

My Gallery (Koleszko)

Recommended Posts

Skaranie boskie! Koleszko, nie wiem czy wiesz ale layout nie może posiadać takich rozmiarów O_O !!! Niektóre z prac są fajne, ale ta ostatnia- layout, kompletnie ją spepr$yłeś...

Sindbad, no wiem. nawet nie miałem jakichś szczególnych zamiarów. Robiłem co mi do głowy przyszło xD

Jak robisz po to "aby robić" to ja odradzam. Powinieneś najpierw sobie rozrysować koncept, a później brać się za dobieranie barw. Pamiętaj, że najważniejszy jest pomysł!

Guest Dev

A mnie się bardzo podoba ten lay!

Tylko go dopracować i byłby jak znalazł na taki serwis.

Brawo Daniel, widzę, że robisz postępy. Grafika statyczna to coś przyszłościowego, ucz się to możesz potem nieźle zarabiać ;>

Skaranie boskie! Koleszko, nie wiem czy wiesz ale layout nie może posiadać takich rozmiarów O_O !!! Niektóre z prac są fajne, ale ta ostatnia- layout, kompletnie ją spepr$yłeś...
jakie niby rozmiary?

niektóre fajne prace, ale większości czegoś brakuje. : (

moim zdaniem za dużo Motion Blura (tak mi się wydaje, że to to, chociaż dawno nie robiłem już nic w PS to mogę się mylić), cała fotka straciła dużo na jakości, a szczegóły są już mniej rzucające się w oczy.

Kolory są trochę mdłe, ale da się przeżyć, ma trochę takiego 'czarnego klimatu'.

Szkoda, ze nic nie wrzuciłeś na ściany, jakiegoś grafa, c4d, ew. fajny efekt perspektywy z wykonaniem c4d.

Tylu ode mnie.