Skocz do zawartości
Disorder

Artyści Przeciw Nienawiści

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszeliście o koncercie, który zainicjowała Doda? Problem hejtu w Internecie mam wrażenie, rozwija się coraz bardziej i jest na to coraz większe pozwolenie samych mediów, serwisów itp.

Co ciekawe, Pudelek dodaje stopkę w swoich "artykułach" mówiących o zatrzymaniu nienawiści właśnie od momentu zorganizowania akcji przez Dodę. Pudelek - wyobrażacie sobie? Portal, który najszybciej i w największym stopniu rozpowszechnia nienawiść, brak szacunku do ciężarnych i chorych osób, wymyśla plotki, wyśmiewa się z osób o znanych nazwiskach i wstawia ich kompromitujące zdjęcia. Cóż za hipokryzja.

Wracając do koncertu - Doda na swoim Instagramie zaprosiła wszystkich znanych i mniej znanych do zaangażowania się w projekt. Wyciągnęła rękę do swoich wieloletnich "wrogów" z branży: Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej - w przypadku tej pierwszej, odmówiła.

Koncert poprzedzała konferencja o nienawiści, w której udział zaangażowała się m.in. Anja Rubik.

Jak myślicie, czy taki koncert może coś zmienić? A może jest po prostu dobrym posunięciem na start?

Uda się wygrać lub zniwelować sianie nienawiści w mediach?

#artyściprzeciwnienawiści #stophate 

w.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.03.2019 o 21:43, Blackia napisał:

Czyżby kolejny powrót "królofej" ?

nie wiem, o jakim powrocie mówisz, bo ona chyba nie znikała ze sceny muzycznej (chociaż mogę się nie orientować, bo nie słucham Dody).

fakt jest taki, że zrobiła coś dobrego, na tym się tutaj skupiłam 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybacz ale mam osobiście mieszane uczucia co do Dody...Trochę się jednak słyszało i czytało o Jej dziwnych akcjach "zachowawczych".Ale ok.Pomysł sam w sobie dobry ...Tyle, że można było bez "trąbienia" o tym, ze ta i ta się przyłączyła a ta i tamta milczą...Bo to jednak takie stawianie pod ścianą --> Wygląda to trochę jak chęć wybielenia - wyciągnęła rękę, jest piękny cel a tu brak odpowiedzi a nawet i odmowa.

Ale to moje zdanie 😉

Czy taki koncert może cos zmienic? NA pewno pokaze, ze jest ktoś kto się na to nie godzi.Niestety, póki nie zmieni się mentalność ludzi...nienawiść będzie kroczyła wśród nas.I koncert jeden czy tysiące tego nie zmienią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kakał ich pies i rypał tą całą krucjatę przeciwko  nienawiści.

Chcą po prostu ocenzurować niewygodnych ludzi, słowa.

Guzik się zmieni, ludzie to obejdą, poradzą sobie..

Edytowane przez Olus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olus, jesteś pewien, że wiesz o czym to jest? "ocenzurować niewygodnych ludzi"? mówimy tu o oszczerstwach, głównie Pudelku, o hejcie w mediach, o nakręcaniu się komentarzami, o polityce (po akcji z Adamowiczem się zaczęła ta walka).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sęk w tym, że nie chodzi o same oszczerstwa, a za nie już dawno można było kogoś podać do sądu z tego co mi wiadomo.

Będzie, a w sumie już jest tak, że jak kogoś "ważnego" nawet słusznie skrytykujesz to cie posadzą.

No właśnie po Adamowiczu i to Ci powinno dać do myślenia,

Teraz szafują M. Podleckim. To jak z antysemityzmem..

Edytowane przez Olus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi