Jump to content
Guest Amethyst

Chodzisz w niedzielę do kościoła??

Recommended Posts

No i właśnie chodzi o te potrzeby. Miałam już tak czasami, że wtedy kiedy leżałam "odłogiem" w łożu,brakowało mi czegoś,kiedy nie byłam w stanie udać się na mszę św. Ponieważ jestem tak nauczona od małego.W mojej rodzinie nikt nie opuszczał i nie opuszcza mszy. :) Pozdrawiam.

Właśnie wróciłam z kościoła. Zimno jak nieszczęście ,jak szłam do - było - 18 stopni,w tej chwili jest - 10, potworny ziąb,zmarzłam niemiłosiernie.

i co to ma do tematu? bo to nie jest temat jak spędziłam niedzielę.

Kiedyś chodziłem do kościoła co niedziele, ale w pewnym momencie życia zapytałem siebie "po co ?" skoro każdy ksiądz twierdzi, że Bój jest wszedzie to równie dobrze mogę się modlić w domu, po co mam iść do koscioła i dawać na tace, żeby ktoś mógł za to balować ? Szczerze kto widział księdza w starym samochodzie ? taka "co łaska", że nawet na pogrzebach zaczeli z tacą chodzić ( nie to nie jest żart, niestety ) dlatego wolę się modlić w domu

Paweł - Skoro nie chodzisz do kościoła, nie obrażaj księży i uczuć innych,nie każdy ksiądz jest tym złym,tak samo jak nie każdy  człowiek jest mordercą. A chodząc do kościoła nikt nie wyciąga od wiernych pieniędzy na tacę, skoro ktoś chce daje,nie chce - nie daje.I jeszcze jedno - masz błędne pojęcie o religii i Bogu ,bo to że jest wszędzie nie oznacza że nie należy uczęszczać na mszę - mam na myśli katolików.A modlić się - można wszędzie nawet i na ulicy.

Paweł- masz błędne pojęcie o religii i Bogu ,bo to że jest wszędzie nie oznacza że nie należy uczęszczać na mszę - mam na myśli katolików.A modlić się - można wszędzie nawet i na ulicy.

Boga nie ma. Mówisz że jest wszędzie- udowodnij jego istnienie, lub umów mnie na spotkanie z nim.