Jump to content
Disorder

Magdalena Żuk - Polka w Egipcie

Recommended Posts

W kwietniu 2017 r. polskie media poinformowały o tragicznej śmierci Magdaleny Żuk, Polki, która sama wyjechała do Egiptu. Dziewczyna - jak podały media początkowo - sama wyskoczyła z okna szpitala, w skutek czego zmarła. Sprawa oficjalnie do dziś nie jest do końca wyjaśniona. Jak podaje biuro detektywistyczne Lampart, matka dziewczyny ma dość czekania na informacje, a prokuratura obiecała do czerwca 2019 podać jej wszystkie dane, którymi dysponują. "Detektyw" Rutkowski nie zrobił nic z wyjątkiem popisów w telewizji, sprzecznych informacji (raz mówił, że Magda spadła na trawę, w innej konferencji twierdził, że na chodnik, mylił także piętra i inne informacje). Mówił jedynie to, co wcześniej już wiedzieli wszyscy.

Znalezione obrazy dla zapytania magda żuk markus

Ponad miesiąc temu obejrzałam ciekaw film, w którym biuro Lampart informuje, że Magda w dzień przyjazdu (nad ranem) zameldowała się w hotelu, a kiedy poszła spać do pokoju, ktoś stał pod jej drzwiami. Co więcej, na drugi dzień, dziewczyna została wielokrotnie zgwałcona na jachcie podczas imprezy. Później podawano jej narkotyki, zabrano paszport, a z okna - wypchnięto. Magda podczas wypadnięcia przez okno była nieprzytomna, nie mogła się bronić, bo jej organizm nie wiedział, co się dzieje. Cała lewa strona ciała została potłuczona, głowa stłuczona, a płuco przebite, stąd śmierć dziewczyny. Przyznacie, że ciężko byłoby osobie świadomej zabić się po upadku z I piętra.

W sprawę miał być jednak zaangażowany chłopak Magdy, Markus, który sprzedał ją rezydentowi.

Słyszeliście o sprawie Magdy? Macie swoje zdanie na ten temat?

Słyszałem. Jakie mam zdanie? ano takie, że niektóre dziewczyny wiedzą po co jadą i z kim jadą. Tylko nie są w stanie przewidzieć, że sprawy przybiorą inny obrót, a wtedy jest już za późno. 

9 minut temu, Janko Bzykant napisał:

Słyszałem. Jakie mam zdanie? ano takie, że niektóre dziewczyny wiedzą po co jadą i z kim jadą. Tylko nie są w stanie przewidzieć, że sprawy przybiorą inny obrót, a wtedy jest już za późno. 

czyli myślisz, że wiedziała i zgodziła się na to?

13 minut temu, Disorder napisał:

czyli myślisz, że wiedziała i zgodziła się na to?

Wiedziała. Zbyt wiele w tej historii jest elementów pasujących do typowej turystyki z atrakcjami w tle.