Jump to content
hole

witam ponownie

Recommended Posts

Cześć. Kiedyś pojawiłam się na forum, jednak zniknęłam. Teraz powróciłam i chciałam się na nowo przywitać. Mięło ładnych parę lat i wiele się  zmieniło.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

@Janko Bzykant nie wiem jak z forum, ale we mnie wiele się zmieniło. Pamiętam, że byłam tu jako nastolatka, a teraz już trochę lat minęło. Moje nastawienie do świata, niektóre cechy - zmieniło się. Dlatego jak czytam stare posty to aż mi głupio. No ale cóż. Pstro w głowie się miało. :)

2 godziny temu, hole napisał:

@Janko Bzykant nie wiem jak z forum, ale we mnie wiele się zmieniło. Pamiętam, że byłam tu jako nastolatka, a teraz już trochę lat minęło. Moje nastawienie do świata, niektóre cechy - zmieniło się. Dlatego jak czytam stare posty to aż mi głupio. No ale cóż. Pstro w głowie się miało. :)

Jesteśmy nieustannie poddawani procesowi starzenia ,  czyli innymi słowy nabierania  szlachetnej pozłoty. Wydaje nam się,  że teraz jesteśmy mądrzejsi , niż kiedyś. Sądzę  , że to tylko złudne wrażenie . Jestem przekonany ,  że  po prostu jesteśmy głupsi inaczej.

@Niebieska witaj :)

19 minut temu, Janko Bzykant napisał:

Wydaje nam się,  że teraz jesteśmy mądrzejsi , niż kiedyś. Sądzę  , że to tylko złudne wrażenie . Jestem przekonany ,  że  po prostu jesteśmy głupsi inaczej.

To prawda. A to dlatego, że doświadczenie nie ma żadnej wartości moralnej. Tak naprawdę nigdy nie uczymy się na własnych błędach, przy tym nigdy nie mądrzejemy. Wydaje nam się, że jesteśmy bardziej doświadczeni, a nadal potrafimy popełniać te same błędy. Dlaczego? Dlatego, że ciągle się łudzimy, mamy nadzieje. To zgubne uczucia.