Jump to content
rebellious angel

Fitness w domu

Recommended Posts

Są to osoby, które skaczą przed monitorem razem z tymi Chodakowskimi, Lewandowskimi? 😋

Wymienilam tylko te, które na pewno każdy zna. 

Ćwiczycie? Z kim? Macie ulubione treningi, cwiczenia? Jak z efektami? 

Osobiście uwielbiam Monikę Kołakowska. To dzięki niej udało mi bardzo ładnie zrzucić kilogramy.. lubię też treningi z Mel B, Gacką, Hasfit. 

Ja wróciłam znowu do ćwiczeń, staram się codziennie ok pół godziny ćwiczyć, ale bez żadnych guru fitnessu, zależy mi na wzmocnieniu mięśni brzucha, pleców i nóg bo w pracy noszę ciężkie rzeczy.

W dniu 27.03.2020 o 10:33, Niebieska napisał:

staram się codziennie ok pół godziny ćwiczyć,

Sama sobie wymyślasz trening (ćwiczenia)? 

Mi jest prościej włączyć gotowy trening. Później ewentualnie trochę go modyfikuje. 

W dniu 27.03.2020 o 12:42, Janko Bzykant napisał:

piwo

Też może być niezłym ciężarem 😋

Tak, sama, mam kilka takich by wzmocnić interesujące mnie mięśnie i ćwiczę :) Dostaje cholery siedząc w domu z powodu pracy zdalnej to staram się to jakoś wykorzystać ;)

Jak ktoś zasiedziany to najlepiej znaleźć gotowy program ćwiczeń dla początkujących. Zwykle są rozpisane na parę miesięcy ze stopniowym zwiększaniem poziomu. Inaczej można sobie krzywdę zrobić.