Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Gość Anonymous

Jaki komunikator?

Rekomendowane odpowiedzi

Pidgin i Miranda. Oba obsługują wszystkie konta które posiadam, chociaż Pidgin lepiej integruje się z fejsem (niestety ludzie przestają używać normalnych komunikatorów...).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystam z AQQ, prawie 5 lat z nowego 2x, wcześniej korzystałam ze starego jeszcze, więc w sumie pewnie niedługo uzbiera się 10 lat. Chociaż i tak korzystam coraz rzadziej, częściej porozumiewam się przez czat na facebooku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najczęściej komunikuję się przy pomocy telefonu albo wiadomości na facebook'u. Poza tym Skype, rzadziej WhatsApp - ułatwia mi kontaktowanie się z ludźmi poza granicami Polski. Mam też GG, ale prawie w ogóle nie wchodzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak byłem młodszy to bawiłem się w te wszystkie komunikatory. Jakieś czaty do tego też dochodziły na AQQ czy Tlenie. Teraz już bardzo rzadko korzystam z czegokolwiek. Zazwyczaj telefon, lub tak jak już wyżej pisali, przez czat na ryjksiążce. Co prawda gadu gadu mam dalej, loguję się czasem, by pogadać ze starymi znajomymi, ale nie używam go już tak często jak kilka lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi