Jump to content
Guest Amethyst

Czy malujecie się na codzień?

Recommended Posts

Guest Amethyst

Czy każdego dnia poświęcacie chwilkę na umalowanie się? Jeżeli tak to czego używacie do makijażu? I jak się malujecie?

Ja z domu nie wychodzę bez podkładu, obowiązakowo maluję rzęsy czarnym tuszem do rzęs , a usta podkreślam błyszczykiem;-)

Guest Anonymous

Jejk ... xD ja bez makijarzu sie nie pokazuje na oczy nawet rodzinie najblizszej nieee zaczynam od kredki do oczu ( dość duza warstwa ) maskara , cień do powiek, błyszczyk, złocista pomadka prostownica do włosów i jestem gotowa do wyjścia taaak >nieg< i juSh jest gitnie :)

Ja się tylko nie maluje jak wiem że cały dzień będę w domu.

A tak to używam sporo rzeczy najważniejsze to kredka do oczu, lajner, cienie przeważnie kilka na raz =) tusz do rzęs i oczywiście błyszczyk :D:D

W sumie to na codzień nie maluje się. Dlatego, że nie chce zniszczyć sobie w młodym wieku cery. Najczęściej maluje się w święta jakieś ,imprezy. Wtedy używam pudru albo fluidu, tuszu do rzęs, błyszczyk. Na co dzień jeśli już się pomaluje to tylko dlatego ,że wyskoczył mi jakiś pryszcz stosuję wtedy puder lub fluid.

co sądzicie o tych tapeciarach? :)

Hmm... Sama nie wiem.. Ale uważam, że niektóre gruntownie przesadzają np. u mnie w klasie jest taka jedna dziewczyna, która masakra... Do szkoły: bluzka do pempka, o spodniach to juz nie wspomne... Oczy wymalowane, rzęsy, usta, tone pudru na siebie i Bóg jeden wie jeszcze czego...

Samo słowo tapeciara mówi za siebie. U mnie w klasie tez taka jedna jest co ma na sobie tonę pudru..i nawet ma przezwisko barbie :rotfl: Zresztą z zachowania tez nie lepsza jest. Nie wiem czemu ale jak widzę taką natapetowaną to o razu mi się wydaje, że to taka łatwa dziewczyna .

No tak ,ale to widać też po zachowaniu takiej dziewczyny..naprawdę żal mi takich osób. A jak już jakaś musi pomalować się żeby coś ukryć to inaczej to wygląda niż u takiej co nie musi. Bo malując sobie oczy kredką czy tuszem, cieniem ,czy błyszczykiem usta nic nie tuszujemy? Pudrem, fluidem owszem jakieś blizny.

zależy jeszcze od ubioru.. bo nie które rzeczywiście muszą to nakładać by zatuszować blizny lub inne znamię.. a jak mają ładną cerę to głupota .

No tak, tylko ta o której powiedziałam wyżej ma naprawde ładną cerę ;) Robi to żeby się popisac... No, ale czego można sie spodziewac z tego, że zadaje sie z tzw. młodzieża mądrą inaczej? Znacznie starszą od niej? Nie raz widziałam jak pije, pali ... Szkoda słow...

Tak a w wieku 30 lat będzie wyglądać jak babcia. No własnie popis.Ja nie wiem co kietuje takich ludzi.Myślą, że jak się napiją, zapalą to są "fajni".

No, ale co zrobic? Za kilka lat, zrozumieją i będa miec za swoje. Albo i nie...

Ja niestety używam fluidu, ponieważ jakieś pół roku temu, na moją twarzyczkę zawitali nieoczekiwani goście (syfki ) :o

mimo, że wtedy nie używałam NIC do twarzy ! Nawet błyszczyka ! ;)

no, a tera muszę, bo mam taką twarz, że w domu mi wstyd :)

A czego używam ?

Puder, kredka do oczy ale lekko, tusz do rzęs, ale też malutko, no i oczywiscie błyszczyk teraz :)

A takie tapeciary... mieszkam za granicą, i w szkole nie ma żadnych granic ...

Taka tajlandka na w-fie położyła swoją głowę na moim ramieniu, czasem do niej zagadam, to nie uciekałam :))

Ale potem w szatni, zobaczyłam, na ramieniu plamę po jej tapecie !

Masakra !