Jump to content
comewithme

Jak siebie oceniasz?

Recommended Posts

Guest Amethyst

Zastanawiam się co tak naprawdę o sobie myślicie?Czy potraficie spojrzeć na siebie obiektywnie i wymienić swoje niekoniecznie miłe cechy charakteru?

U mnie to jest tak, że wiem, że nie jestem głupia, nawet można mnie inteligentną nazwać.... Brzydka też nie jestem,w gruncie rzeczy, mesle ze jestem całkiem sympatyczną osobą. Ale wszystko to się kruszy w momencie kontaktów między ludzkich. W towarzystwie kogoś czuję się kompletnie nie interesująca, jak idiotka, która nie ma nic do powiedzenia - chociaż to nieprawda, ogółem myśle ,że jestem osobą, która nie powinna się ludziom pokazywać... Brakuje mi tej wiary w siebie na co dzień i tzw. przebojowości, bez której dziś ciężko normalnie funkcjonować w życiu...

Nie jestem głupia, często mówią, że inteligentna...

Czy ładna? Sama nie wiem. Mówią mi, że ładna ze mnie dziewczyna, ale sama siebie tak nie postrzegam.

Identycznie jak u Naszej Admin kochanej Eternal Fire ;*

Sympatyczna, otwarta na otoczenie, ale kiedy jest spotkanie przyjaciółmi, jakoś cała przebojowość i to całe otwarcie na świat - ucieka.

Wtedy zachowuję się jak taki malutki aniołek, nikt by nie zauważył, że mnie nie ma. Nikt by się nie przejął.

Brakuje mi tego, że nie potrafię 'zaistnieć' w towarzystwie.

Może kiedyś się zmienię, ale teraz jestem nastolatką i chciałabym, żeby postrzegali mnie jak fajną, wyluzowaną dziewczynę, a nie szarą myszkę. Ale trudno. Może kiedyś.

O obiektywną opinię w moim przypadku nie jest łatwo.

Wiem, że nie jestem głupia, Ci co mnie znają nazywają mnie nawet inteligentną.

Często podbudowuję siebie na duchu, mówiąc, że jestem sympatycznym i wartościowym człowiekiem. Problem tkwi w mojej nieśmiałości, dzięki której w towarzystwie czuję się zupełnie obca, wystawiona na pośmiewisko.

Brakuje mi wiary w siebie, bez której w dzisiejszym świecie nie można funkcjonować.

A ja... hm. Wiem, że jestem całkiem bystra, dowcipna i inteligentna. Nie taka znów paskudna, chociaż moja obecna fryzura raczej mnie nie upiększa, muszę ją zmienić :) A, bo właśnie, uwielbiam zmiany. W towarzystwie raczej nie jestem nieśmiała, chociaż gdy idę do urzędu najchętniej wlazłabym pod parkiet, ale wśród ludzi mi życzliwych? Nie musze się bać:)

Nie jestem głupia :P

Bystra. Ale leniiiiiiiiwa ;( , jeżeli chodzi o prace umysłowe :P

Mam dużo energii - uwielbiam tańczyć, gdy słyszę dobrą muzykę mogłabym tańczyć nawet na przystanku autobusowym - tego się nie wstydzę.

Boje się natomiast w najgłupszych momentach - gdy ktoś mi sie podoba, strach przed nawiązaniem z nim rozmowy, prawie mnie praliżuje. Choć nie boję się ludziom patrzeć w oczy.

Często gubię różne rzeczy.

Z wyglądu: czy ja wiem, nie jestem pięknością, ale bardzo brzydką też mnie nie można nazwać ;) Lubię kolor swoich oczu - niektórych on zadziwia, prawdziwie niebieskie ;)

Guest Anonymous

Żeby się Dev nie przyczepił.. wyrażam swoje zdanie.

Zdecydowanie brakuje mi urody, nawet nie wiem czy można nazwać mnie przeciętną. Mam za duże piersi, brzydki nos, chciałabym być szczuplejsza i mieć ładniejszy kolor włosów i ogólnie, chciałabym, żeby były proste. Jedyne co lubię w swoim wyglądzie to lewe oko. Szkoda jednak czasu na narzekanie.

Jestem nieznośna, uparta, zawzięcie dążę do celu, za dużo się śmieje, przeważnie miła i otwarta dla ludzi, lubię pomagać i nie lubię zawodzić. Nie toleruję chamstwa, kłamstwa. I nie zawsze to widać, ale jestem wrażliwa na krzywdę innych. Bywam zbyt dumna, jestem impulsywna i bardzo krytyczna wobec siebie. Rzadko bywam zadowolona z własnych osiągnięć, mam niską samoocenę. Zdarza mi się manipulować ludźmi. Szybko i silnie się przywiązuję. Zazdrośnica.

Pod względem życia jestem mądrym człowiekiem, dam sobie zawsze radę sam, bez czyjejś pomocy. Potrafię o siebie zadbać, i o innych. Życie mnie niczym nie zaskakuje. Dużo już przeżyłem.

Pod względem wiedzy, również głupi nie jestem....chociaż nie potrafię rozwiązywać zadań z matematyki. Uważam jednak że nie potrzebna mi w życiu matematyka ze szkoły...liczyć pieniądze potrafię xD Jestem bystry, potrafię subiektywnie myśleć, analizować, wyciągać wnioski.

Interesuje się wieloma rzeczami, mam kilka pasji, jestem leniuchem, ale swoją pracę lubię...więc taki leniwy nie jestem! Uparty! Czasami zboczony. Ambitny, i dumny. Spokojny, i opanowany. Przyjazny :kiss:

Ogólnie oceniam siebie na 8+, na 10 :D

No ja bardzo często mam bardzo niską samoocenę i prędzej znajdę u siebie same wady niż swoje zalety. I może za często jestem zdania że ja sobie nie poradzę i widzę samego siebie w ciemnych barwach. Ale co najlepsze to wolę w sobie ukrywać i nie ukazywać tego. Ale ogólnie też siebie do pięknych nie zaliczam a bardziej do brzydali i na swój sposób nie uważam siebie za głupka :)

Ciężko mi siebie ocenić, ale spróbuję - opierając się przede wszystkim na tym, co słyszę od innych.

Jestem zbyt wybuchowa, impulsywna, często robię coś bez namysłu, a potem żałuję. Za bardzo przejmuję się innymi ludźmi, za bardzo chcę uszczęśliwić cały świat, zapominając przy tym, o własnym dobru. Zdarza mi się manipulować ludzi - niekoniecznie po to, by uzyskać coś dla siebie i przeważnie robię to podświadomie. Bywam chamska i potrafię komuś dopiec, jeśli zalezie mi za skórę, ale nie potrafię za długo "być w stanie kłótni", strasznie nie lubię mieć wrogów, ani zostawiać ludzi z wyrzutami sumienia - łatwo wybaczam i potrafię sama wyciągnąć rękę do zgody, przeprosić, choć czasem niełatwo jest mi się przyznać do błędu, pomyłki. I ta moja wrażliwość... zdecydowanie jestem zbyt wrażliwa jak na obecne czasy.

hmm.. a więc .. jestem strasznie niecierpliwa. Wrażliwa do przesady czasami. Czasami, aż mnie to dobija. Łatwo się irytuje chociaż i tak mniej jak kiedyś. Jestem zamknięta w sobie. Nie ufna (chociaż w dzisiejszych czasach nie koniecznie to jest wadą. Na pewno nie jestem zawzięta. Czasami ciężko mi dojść do celu. No i uparta.

Za to staram się być pomocna, wysłuchać innych jak potrzebują się wygadać.

lubię siebie - tak najogólniej ujmując, akceptuję moje wady i mam świadomość ich istnienia.

co do wyglądu mogłabym sobie zarzucić wiele rzeczy, ale po co, skoro staram się zmieniać niedoskonałości. nie ma co narzekać.

za to charatker mam złożony, bardzo złożony.

bywam miła, bywam niemiła - wszystko zależy od sytuacji oraz z kim mam styczność.

zawsze, jak widzę, że ktoś ma do mnie na starcie złe podejście, również nie pozostaję dłużna.

za to można na mnie liczyć. myślę, że jestem godna zaufania, mam dobre serce.

wadą jest na przykład to, że czasem niepotrzebnie chciałabym komuś pomóc, robię coś ot tak - bezinteresownie, ale za to za szybko i bez zastanowienia.

dużo mogłabym tutaj wymieniać, zarówno wad, jak i zalet.

Nie potrafię prawidłowo siebie ocenić. Mam za dużo wad, które sobie często wytykam. 
Jedyne co mogę powiedzieć dobrego o sobie, to że staram się być dobra dla innych, wysłuchać i pomóc jeśli tylko mogę. 

Pod względem życia jestem mądrym człowiekiem, dam sobie zawsze radę sam, bez czyjejś pomocy. Potrafię o siebie zadbać, i o innych. Życie mnie niczym nie zaskakuje. Dużo już przeżyłem. Pod względem wiedzy, również głupi nie jestem....chociaż nie potrafię rozwiązywać zadań z matematyki. Uważam jednak że nie potrzebna mi w życiu matematyka ze szkoły...liczyć pieniądze potrafię Jestem bystry, potrafię subiektywnie myśleć, analizować, wyciągać wnioski. Interesuje się wieloma rzeczami, mam kilka pasji, jestem leniuchem, ale swoją pracę lubię...więc taki leniwy nie jestem! Uparty! Czasami zboczony. Ambitny, i dumny. Spokojny, i opanowany. Przyjazny Ogólnie oceniam siebie na 8+, na 10

Co za kutwa narcyz po-sra-ny. 

Przemądrzały. Zbyt pewny siebie, wcale niespokojny. 

Jestem dość krytyczny w stosunku własnej osoby. Nie lubię swojego wyglądu i może nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale mam straszne kompleksy. Oczywiście to odbija się w jakimś stopniu na moją psychikę - z takim podejściem do samego siebie trudniej jest funkcjonować w społeczeństwie. Przez to mogę wydawać się zamknięty, niedostępny, ale bardzo trudno jest się otworzyć na innych, kiedy akceptacja własnej fizyczności sprawia takie problemy. Ale staram się z tym walczyć. Mój charakter jest pełen sprzeczności - od umiejętności logicznego myślenia, wyciągania wniosków, po pewną lekkomyślność i impulsywność. Zarzucam sobie, że odrzucam innych i nie potrafię nikogo do siebie przekonać. Chociaż w głębi uważam się za dobrą osobę. 

hmm Wrauu~nieta wilczyca walczaca o swoje.Wiedzaca co chce i jak tego dopiac, mimo to popelniajaca bledy...Uparta w swoich decyzja jak osioł czasami..

Z wymalowanym optymizmem i zacieszem.

Majaca wiele wad.,. w tym gadulstwo ;p i brak zaufania do ludkow...

Jeśli o mnie chodzi,to jestem naiwną kretynką,która zawsze daje się zrobić w bambuko. Czyli,innymi słowy jestem naiwna, łatwowierna, ale z poczuciem humoru i lubię obdarowywać prezentami każdego,zwłaszcza jeśli widzę radość u obdarowanego.