Skocz do zawartości
comewithme

Jak siebie oceniasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Znam swoją wartość. Umiem walczyć o swoje. Czasami za bardzo działam emocjami i jestem zbyt sentymentalny.

Zdolny i leniwy, często arogancki i z przeogromnym, specyficznym poczuciem humoru. Myślę, że jak popracuję nad pewnymi rzeczami to będzie super.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Update.

Coraz więcej dobrego o sobie potrafię o sobie powiedzieć. Jestem nieustępliwy, twardy, potrafię postawić na swoim, czego dowodem jest, że wszedłem na Halę Gąsiennicową i Czarny Staw Gąsiennicowy w Tatrach. Pozwoliło mi to zmienić sposób myślenia o sobie.  To że zostałem modem, to też moja dobra strona, bo nie daje się  takiej funkcji osobie nieodpowiedzialnej. Mam jak na swój wiek i swoje otoczenie ogromną wiedzę historyczną i informatyczną. Interesuje mnie świat, czego o wszystkich nie można powiedzieć, mam jak na swój wiek (16 lat) bardzo rozwinięty styl wypowiedzi.  Jestem także introwertykiem. Kurcze! Udało się! Potrafię coś o sobie dobrego powiedzieć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Że nie jestem ideałem, mam dużo wad, których nie kryje i nie próbuje ich idealizować. Przede wszystkim człowiekiem dążącym do zamierzonych celów, upartym i konsekwentnym w tym co robię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi