Jump to content
T85

Modern Talking

Recommended Posts

Modern Talking - duet pochodzący z Niemiec. Popularny w latach 80.

Pewnie każdy chociaż raz o nich słyszał.

Piosenka "Cherry Cherry Lady" była słuchana przez wielu. Wy pewnie też ją słyszeliście.

Tutaj teledysk.

Dieter Bohlen - kompozytor i producent (ten blondynek xD ) jest jurorem niemieckiej edycji Idola :)

Co o nich sądzicie? Mają takie ciekawe piosenki, że słucha ich się nawet dziś?

Jak dla mnie, to są świetni. Stare hity, ale fajnie się słucha :)

Oj nie przepadam za nimi oni są zbyt tandetni i troszkę mi podchodzą pod Niemiecką wersje disco Polo za przeproszeniem

Teraz może są tandetni, ale kiedyś to byl bardzo popularny zespoł :) Mama nieraz opowiadała , że za mlodu podkochiwała sie w tym gościu z czarnymi wlosami :D Niektóre piosenki podobają mi sie i wpadają w ucho np. You're my heart, you're my soul ...Cherry cherry lady :)

Hexe, he he no tak kiedyś to może taki styl był fajny ale obecnie dla mnie jest to jednym słowem królowie kiczu. Jakoś ani Tomas Anders ani ten drugi mnie nie poruszyli :P

Lubię czasem ich posłuchać, przy ich muzyce wracają miłe wspomnienia a co utworów to w większości lubię.

Dokładnie, ja też od czasu do czasu lubię posłuchać np. Cheri, Cheri Lady.

Wolę ich niż np. Dodę .