Jump to content
beatag60

Nurkowanie

Recommended Posts

Nurkować w sensie, że być godzinami pod wodą? Nie, nie zdarzyło mi się, chociaż przyznam, że bardzo bym chciał. Szczególnie chciałbym obejrzeć rafę koralową i wszystkie tam zamieszkujące rybki :P

Moim marzeniem jest nurkowanie w wodach Austarlii. Rybki, koralowce =D

Moje nurkowanie ograniczyło się tylko do oglądania świata wodnego przez okularki z rurą.

Ale w Chorwacji się suber nurkuje. Zwłasza na plazy nudystów, Kozirina, czy jaks tak, Tam jest piękne dno :puppyeyes:

Ja tylko nurkowałam na pół minuty w basenie.

Chciałabym obejrzeć te różne zwierzęta, rośliny pod wodą, ale trochę bym się bała.

Guest Anonymous

Ja nurkowałam, to znaczy można to tak nazwać, w Chorwacji na kilkanaście minut z maską się zanurzałam, ale głębokość nie była zbyt duża. Widziałam rybki i roślinki, jeżowce, kraby, strzykwy (od kiedy wujek mi powiedział z czym mu się kojarzą to już unikałam tego widoku) i inne ciekawe rzeczy. Fajne uczucie, ale tak profesjonalnie, na dużą głębokość bym się pewnie nie odważyła.

piękna sprawa, póki co nie schodzę bardzo głęboko, pływam w masce i o ile można uznać to za nurkowanie - właśnie tak poznaję ten podwodny świat. nagrywam sobie na Go Pro filmy z wakacji i to jest obowiązkowy element. coś wspaniałego. chcę pójść na kurs nurkowania, ale mam klaustrofobię, więc nigdy nie zejdę bardzo głęboko, a już w ogóle nie wyobrażam sobie nurkowania w klatce.

3 minuty temu, Disorder napisał:

a już w ogóle nie wyobrażam sobie nurkowania w klatce.

To się praktykuje jak są rekiny w okolicy?

Ja tam nie umiem pływać, więc i za nurkowanie się nie zabieram.