Jump to content
Guest Amethyst

Najgorszy film

Recommended Posts

Guest Amethyst

Jaki jest najgorszy film który zdarzyło się Wam obejrzeć?

Dla mnie takim gniotem był film "Gulczas a jak myślisz" .Drugiego tak dennego filmu nie widziałam :o

Wstyd ,że ktoś w ogóle go do kin puścił.

Ostatnio byłam w kinie na filmie "Istota" . Ogólnie mowiąc - Totalny shit.

Omg poważnie ??? :o

Oglądałam film martwe zło dla mnie to shit

"Zapowiedź" mnie wyjątkowo rozczarowała. Po trailerze spodziewałam się hitu, wyszedł kit. Tak samo jak 'Pan i Pani Killers' - ten film jakiś mądrala zachwalał jako lepszy niż 'Mr. & Mrs. Smith', a wyszedł przeciętny i to bardzo. Miło było obejrzeć, ale nic poza tym.

No tasiemce to porażka.. Tak samo jak wszystkie polskie seriale typu "M jak.." etc. Wszystko na jedno kopyto robione, idzie się od razu domyśleć, że chodzi tylko o jakieś mizerne i tanie wątki miłosne.. Żenujące.

A co do filmów to przede wszystkim jakieś musicale, melodramaty i inne takowe badziewie.

Jak dla mnie jednym z najgorszzych filmów jest "templariusze". tak samo awatar który dla mnei był totalną porażką. nie wiem dlaczgo wszyscy się tym tak zachwycali. jedyne co bylo to efekty specjalne. reszta to dno i wodorosty.

Vampires suck..... najżałośniejsza parodia jaką tylko można zrobić. :oczami:

Zgadzam się całkowicie. "Mrówki w gaciach", "Tenacious D" i wiele innych, których tytułów moja pamięć z wiadomych względów się dawno pozbyła... Cóż, na pewno nie porażały wyrafinowaniem.

"Tenacious D"

Ej, lubię Tenacious D... Fabularnie - bardzo słaby, jako komedia - nie najwyższych lotów, ale muzycznie - rewelacja!

A najgorsze filmy według mnie... cóż, mam tendencję do usuwania z pamięci traumatycznych przeżyć, ale z tych, co kojarzę to na pewno "Dom woskowych ciał"... "Cube: zero" (ale to może dlatego, że jestem wielką fanką "Cube" i dla mnie ta kontynuacja to zbrodnia)... A, jeszcze "Kobieta-Kot" i "Dzień, w którym zatrzymała się ziemia".

A z polskich na pewno "Francuski numer".

Fabularnie - bardzo słaby, jako komedia - nie najwyższych lotów, ale muzycznie - rewelacja!

Mnie chodziło tylko i wyłącznie właśnie o fabułę . A muzyka... fakt, ten aspekt jest akurat niezły w odróżnieniu od filmów a la "High School Musical" :)

Mnie chodziło tylko i wyłącznie właśnie o fabułę . A muzyka... fakt, ten aspekt jest akurat niezły w odróżnieniu od filmów a la "High School Musical" :)

Właśnie o to mi chodzi, że według mnie dla samej muzyki warto najpierw stworzyć taki film, a potem go obejrzeć.

A co do fabuły... no jest po prostu głupi, ok, ale głupi w pokręcony, rock'and'rollowy sposób, więc da się to przełknąć :P

,,Kac Wawa,, WTF? Polacy na siłę próbują wejść do zachodu, jednak zamiast wyskakiwać z własnymi pomysłami to po prostu kopiują. ,,Nocny pociąg z mięsem" najnudniejszy jaki widziałem ,,Baby są jakieś inne" Co do tekstów jest naprawdę okej i cała prawda przedstawiona. Ale 90 minut jednego i tego samego obrazu w samochodzie to dla mnie spora przesada. Jako audycja radiowa dużo bardziej się nadaje. ,,Bruno" Osobiście jestem dużym fanem pozytywnie pokręconych filmów w stylu Borat, Ali G i Dyktator, ale Bruno dla mnie to po prostu żenada.