Jump to content
Mglista

Dzinsy

Recommended Posts

Nie przepadam za jeansami, szczególnie mocno opiętymi. Są jednak praktyczne, więc mam w swojej szafie kilka par. Głównie rurki, mam jedną parę 'boyfriendów'. Marzą mi się jakieś fajne ciemnogranatowe dzwony. Szukam też jakiejś fajnej dżinsowej spódnicy.

Ja lubię się elegancko ubierać, więc jak już zakłam dżinsy to obowiązkowo do tego zakładam koszulę i marynarkę. Zdecydowanie wolę spodnie z innego materiału , takie bardziej garniturowe. Moja kobieta uważa, że sztywniak ze mnie, że tylko elaganckie ciuchy noszę, no ale w nich się czuję najlepiej ;)

Nie noszę... jeśli już to tylko rurki wchodzą w gre... na codzień elegancko i raczej "ołówkowe" spódnice albo sukienki... ze spodni tylko materiałowe albo leginsy 

Ja też uwielbiam jeansy!!! Chodzę częściej w spodniach niż w kieckach ;)
Polecam zakupy na www.jeansclub.biz Kupuję tam spodnie dla siebie i córki, a nawet mój mąż dał się ostatnio namówić i teraz ubieramy się całą rodziną ;)
To nie jest reklama... Na takich forach zazwyczaj ludzie wymieniają się poradami więc i ja to zrobię ;)
P.S pozdrawiam obsługę sklepu Jeans Club! ;)

Edited by Angiee

Uwielbiam chodzić w jeansach! Moje ulubione to Wrangler/Lee/Mustang ;) Jeżeli też lubicie te marki i nie chcecie płacić kokosów to polecam mój ulubiony sklep www.jeansclub.biz
Ludzie, którzy tam pracują są niesamowici... Pomogą na każdym etapie zamówienia, przy wyborze kroju, rozmiaru czy wysyłki. Szczerze polecam!
Pozdrawiam, Agnieszka

Edited by Angiee