Jump to content
Guest Amethyst

Pamiątki z podróży

Recommended Posts

Wspomnienia najważniejsze, ja z  ostatnich wakacji przywiozłam córkę i nawet nie wiedziałam :P  [reklama] to jest dopiero pamietnik z wakacji, ja niestety jestem komputerowe beztalencie i nie zrobie sobie takiej pamiątki  :(

Lubię ususzyć sobie jakąś stokrotkę bądź zabrać do torby ciekawego kolorowego kamienia znad wody w wyjątkowym czasie. To dla mnie najcenniejszy i najbardziej niepowtarzalny sposób wspominania. 

Magnesy na lodówkę i widokówki to najelpsze pamiątki jakie można przywieźć. Oczywiście oprócz wspomnień, zwłaszcza tych utrwalonych na zdjęciach.

Kiedyś - jak wyżej wspomniałam -  kupowanie i składanie pocztówek to była moja pasja, niestety brakowało mi już miejsca na ich układanie, zaczęłam rozdawać dzieciom sąsiadów, które akurat potrzebowały widokówki do szkoły - przynajmniej do tego się przydały, resztę niestety spaliłam, teraz tylko wyłącznie też wspomniane wyżej magnesy ,a mam ich już całą kolekcję, brakuje miejsca aby je przyczepić na lodówkę, która wcale taka mała nie jest, a że troszkę wojażuję, więc zbiór jest całkiem spory. :)

Zdjęcia - swoją drogą, ale z Chorwacji - o ile to "pamiątka" - przywiozłam oryginalną  Slijivovicę , z Zagrzebia , a z Dubrownika przywiozłam Rakiję. Parę dni byłam w Karpaczu- więc kupiłam sobie magnes ze świątynią Wang.

Woda z Lichenia, opryszczka z pielgrzymki ;D A tak serio przeważnie to są zdjęcia, bo nie znoszę zbieractwa potem warlają się po domu jakieś figurki i inne durnostojki :D