Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Gość Amethyst

Przyjaźń damsko-męska,czy istnieje?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amethyst

Czy może być coś takiego jak prawdziwa przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną??

Ja osobiście nie wierzę w takie coś... :(

Myślę, że prędzej czy później między taką parą przyjacioł coś zaiskrzy... Albo ich "przyjaźń" się skończy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

A ja wierzę :] W mojej ekipie jest taki Dawid, jest super przyjacielem, na przywitanie buziak itp. Ale nigdy nic nas nie lączyło ani nie bedzie chociaż wszyscy mowią, ze do Siebie pasujemy. To jest mój najlepszy przyjaciel :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy może być coś takiego jak prawdziwa przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną??

Sama nie wiem..Jest taki chłopak .Mogę z nim rozmawiać o wszystkim na prawdę.W ogóle piszemy dużo ze sobą.Wszystko byłoby okey, tylko ja zastanawiam się czy nie czuję coś do niego więcej..Ale nie będę próbować, aby coś z tego wyszło bo wiem,że nie wyjdzie .A chcę utrzymać tę przyjaźń, bo mi zależy na nim.A może za jakiś czas minie to zauroczenie i wtedy bym sobie pluła w twarz ,po co mi to było.Więc zostawiam tak jak jest .To krótkotrwałe zauroczenie i tyle.Jesteśmy na prawdę dobrymi przyjaciółmi,więc wierzę w przyjaźń między kobietą a mężczyzną. Ale nie w każdym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w sumie trudno powiedzieć... Są ludzie, którzy zawierają przyjaźń damsko-męską i żyją w tej przyjaźni całe życie, tyle że sama osobiście zabardzo w to niewierze.... Bo przecież do takiego przyjaciela, w koncu zaczynamy odczuwac coś więcej niż tylką tą przyjaźń, nawet jeśli trudno nam sie przed sobą o tym przyznać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Tak przyjazn miedzy mezczyzna i kobieta istnieje, ale bardzo czesto dla jednej strony zmienia sie w milosc....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takiego przyjaciela Mateusza.

Miał operację na nogę w tamtym roku w styczniu, i nie chodził przed 3 miesiące do szkoły .

CODZIENNIE u niego byłam i tłumaczyłam każde zadanie, dopóki nie zrozumiał .

To przyjaciel :)

Nauczyciele mówią, że gdyby nie ja, to On by nie zdał do następnej klasy xD

Ale to taki szczegół. Problem w tym, że ja się zakochałam .

A on mieszka w Norwegii, ja w Niemczech .

Ale kontakt oczywiście jest nadal xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wierze, mam nawet kilka przyjaciolek, z krotymi moge porozmawiac o wszystkim nawet o tym o czym nie powinienem :) One zreszta ze mna tez w ten sposob rozmawiaja :) Pozdrawiam wszystkie kobiety :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiscie przekonalam sie ze nie istnieje milosc damsko-meska :(

Wiem po wlasnym przykladzie ...

Najpierw byla przyjazn - pozniej milosc - obietnice ze zawsze bedziemy przyjaciolmi -

a teraz tylko cisza ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwa.

Ja mam kilku przyjaciół płci męskiej, niektórzy z nich mają swoje dziewczyny (lub nawet żony), i żaden podtekst erotyczny między nami nie następuje.

Po prostu - ktoś kto jest szczery, prostolinijny, wolny od zawiści i nie bojący się mówić oraz słuchać Szczerej Prawdy, czyli materiał na prawdziwego przyjaciela, częściej trafia się wśród mężczyzn niż kobiet.

Przyjaciółki też mam, ale to nie to. Jestem z nimi bardziej ostrożna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba na pewnym etapie, jedna ze stron zaczyna czuć bądź oczekiwać czegoś więcej.

miałam przyjaciela, wyszło jak wyszło- po prostu sobie o mnie zapomniał jak taka jedna pipa zaczęła się koło niego kręcić.

jeśli nie występuje fascynacja, to jest ok. problem zaczyna się wraz z nią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chyba na pewnym etapie, jedna ze stron zaczyna czuć bądź oczekiwać czegoś więcej.
Właśnie, z autopsji wiem, że po pewnym czasie jedna ze stron zaczyna chcieć czegoś więcej . i niestety to nieuchronnie, pomimo starań kończy się to utratą przyjaciela, bądź osłabieniem więzi, bo mimo wszystko po takim zdarzeniu sytuacja staje się dziwna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dev

Sam nie wiem czy coś takiego istnieje..

Przyjaźniłem się, aż w końcu mnie naprawdę wzięło.. A teraz jestem z tą osobą bardzo szczęśliwy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A teraz jestem z tą osobą bardzo szczęśliwy:)

bo byliście singlami?

problem występuje wtedy kiedy jedna ze stron jest w związku a druga osoba coś zaczyna 'czuć', albo uczucie nie spotka się z odwzajemnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam niemały dylemat :( kilka dni temu odnowił ze mną znajomość mój były. Przedtem kontakt się urwał, każde poszło w swoją stronę. Zdawało mi się, że nic do niego nie czuję. Ale po kilku spotkaniach musiałam zweryfikować swoje uczucia.

Najgorsze jest to, że on ma kobietę, mają dwoje dzieci ...ale on bardzo często śle do mnie smsy, dzwoni, w sumie ja tak samo...Adam sprawia wrażenie ponownie mną zainteresowanego. Czy to przyjaźń z jego strony? jak powinnam reagować na tą zażyłość Adama do mnie ?

Kiedyś byliśmy bardzo szczęśliwą parą...to wszystko komplikuje :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dev
bo byliście singlami?

problem występuje wtedy kiedy jedna ze stron jest w związku a druga osoba coś zaczyna 'czuć', albo uczucie nie spotka się z odwzajemnieniem.

W sumie to ja czułem już coś do tej osoby, ale wiele problemów pokomplikowało wszystko..

No i pewnego razu, długi, namiętny pocałunek zadecydował o tym, że uświadomiłem sobie jak mocno ją kocham..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi