Skocz do zawartości
Andriskos.pl kończy swoją działalność Więcej informacji... ×
Gość Amethyst

Przyjaźń damsko-męska,czy istnieje?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amethyst

U mnie się to nie sprawdziło:) Prędzej czy później zostawały przekroczone granice przyjaźni.

Wobec powyższego nie mam przyjaciół, mam kolegów ;f

Co nie znaczy, że u innych się nie sprawdzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Adam sprawia wrażenie ponownie mną zainteresowanego. Czy to przyjaźń z jego strony? jak powinnam reagować na tą zażyłość Adama do mnie ?

Kiedyś byliśmy bardzo szczęśliwą parą...to wszystko komplikuje :sad:

Byliście KIEDYŚ szczęśliwą parą, ona teraz ma rodzinę. Ma żonę, dzieci..

Może po prostu jest zainteresowany tobą jako dobrą koleżanką? Chce abyście teraz nie stracili ze sobą kontaktu, A czy Ty coś czujesz do niego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i lubisz rozpieprzać komuś rodzinę?

może nie lubi ale może tylko z nim będzie szczęsliwa :>

chociaż Ty pomyśl dojrzale, skoro On nie potrafi.

czy ja wiem czy to brak dojrzałości ... czasem bywa tak że żyje się z kimś do kogo się nic nie czuje i przychodzi czas by to zmienić :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pyskaty, masz dużo racji i podzielam Twoje zdanie.

Jednak nigdy nie jestem za tym, aby komuś życie/związek rozwalać.

Skoro ma dziecko, żonę... Zresztą świetnie, że TERAZ sobie o przyjaciółce przypomniał.

czasem bywa tak że żyje się z kimś do kogo się nic nie czuje i przychodzi czas by to zmienić :>

a może mu chwilowo się odwidziało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skoro ma dziecko, żonę... Zresztą świetnie, że TERAZ sobie o przyjaciółce przypomniał.

to co że ma w pewnych momentach trzeba być egoistą w życiu ... poza tym lepiej późno niż wcale odejść od kobiety do której nic się nie czuje już :>

a może mu chwilowo się odwidziało?

to już są twoje chore przypuszczenia tego nie wiesz i nie dowiesz się :> więc nie będę z toba na takie tematy gadał bo to są czyste dywagacje xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

młoda, wiem może i tak powinnam zrobić i skończyć tą znajomość ale łatwo nie jest , ... Wiem jedno - kocham go z całych sił. ...ale nie chcę wchodzić w konflikt z jego rodziną. Dziś byliśmy w kawiarni, to wyszło z jego inicjatywy. Przyjechał po mnie do pracy, po wszystkim odwiózł do domu. Przed zaśnięciem przesyła mi bardzo fajne smsy, rano tak samo...ciężko mi ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koleś jest dupkiem.

zrobisz jak będziesz chciała. szkoda tylko, że ON tak późno się obudził i jeśli będzie z Tobą to kosztem kobiety i dziecka. najbardziej mi żal dziecka, jak zawsze niewinne a najbardziej poszkodowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

młoda, Żadne z nas nie jest winne...dzieci również nie cierpią. Uczucia to jest niestety bardzo skomplikowana sprawa. Ciężko zrobić tak żebyśmy i my byli szczęśliwi i inni też...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amethyst

Victoria, brzydze sie czymś takim. Najwiekszą świetoscia są uczucia innych, nie rańmy innych po to żeby było nam dobrze... :/ Wycofaj się póki jeszcze jest czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zrozumiałyście. On nie jest żonaty. Więc o rozbijaniu małżeństwa nie ma mowy. :]

Spotykamy się nadal ale nie doszło między nami do zblizenia. Nie jestem w stanie o tym nawet pomyśleć a co dopiero zrobić :wow:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle że to mozliwe o ile nie ma uczucia po zadnej ze stron to tak oczywisci ,ale najczesciej jest tak ze jednak wkrada sie to uczucie. I wtedy następuje koniec czystej przyjaźni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Victoria napisał/a:

Najgorsze jest to, że on ma kobietę, mają dwoje dzieci ...

Źle zrozumiałyśmy?

No chyba, że on z tą kobietą co ma dzieci nie jest żonaty, ale łączą ich dzieci. Chyba nie chciałabyś, aby te dzieci nie miały ojca?

Nie jest żonaty. Lepiej, żeby był szczęśliwy niż męczył się na siłę z inną bo tak wypada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjaźń?

Wierzę choć do pewnego momentu. Zakochania się z przyjacielu.. W końcu któraś ze stron to zrobi.. Chyba najłatwiej być w takiej przyjaźni, gdy obie ze stron są w stałym związku :) tak myślę xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba najłatwiej być w takiej przyjaźni, gdy obie ze stron są w stałym związku :) tak myślę xD

nawet będąc z kimś w związku może wytworzyć się 'chemia' między przyjaciółmi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi