Skocz do zawartości
Gość Amethyst

Wymarzony przyjaciel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amethyst

Jakie cechy według Was powinien mieć wymarzony przyjaciel ? :) (taki dla Was przyjaciel )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie istnieje taki wymarzony przyjaciel.

Przynajmniej w moim życiu takiego brak.

Wymarzony przyjaciel, to taki, który zawsze pomoże w trudnej sytuacji.

Wesprze, zawsze będzie przy mnie.

Wysłucha, doradzi. Mogę mu w stu procentach zaufać.

Nigdy nie okaże się fałszywy.

Będzie się śmiał razem ze mną i z nas. ;)

Nigdy mnie nie okłamie, zawsze powie prawdę.

Wiem, dużo wymagań, ale taki powinien być przyjaciel.

On będzie lojalny, ja wobec Niego także.

Szkoda, że takiego nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Amethyst

Mój wymarzony przyjaciel to taki który będzie obecny ,kiedy będę go potrzebowała,który będzie mi ufał. Który będzie szczery,nie oszuka mnie, w porę zwróci mi uwagę na moje błędy i słabości. Będzie umiał mi wybaczyć. Który zachowa nadzieję ,nawet jeśli ja ją stracę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój wymarzony przyjaciel to taki który będzie obecny ,kiedy będę go potrzebowała,który będzie mi ufał. Który będzie szczery,nie oszuka mnie, w porę zwróci mi uwagę na moje błędy i słabości. Będzie umiał mi wybaczyć. Który zachowa nadzieję ,nawet jeśli ja ją stracę...

Zgadzam się...

Będą mogła być przy nim sobą, nie powie mi, że moje myśli/marzenia są głupie, sam opowie mi o swoich i będziemy płakać/śmiać się z nich razem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym świecie trudno znaleźć prawdziwego przyjaciela a nie mówić już o tym wymarzonym, chciałabym by mnie rozumiał(pomimo tego że czasem miewam różnego rodzaju myśli), chciałabym żeby zawsze był przy mnie kiedy tego potrzebuję, żeby nie chodził za mną cały czas, bo przecież nie o to chodzi w przyjaźni, żeby nie wyjawiał tajemnic. By był sobą i nie udawał kogoś kim nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki ktoremu moge zaufac w 100%, taki ktory bedzie ze mna szczery, taki ktory bedzie przy mnie kiedy jest zle, ale tez w tedy kiedy jest dobrze, taki do ktorego moge zadzwonic w srodku nocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Mój wymarzony przyjaciel. Taki, który by mnie wspierał, który pod wpływą chwili nie będzie dwulicowy tylko po to, żeby być fajnym wśród pewnej grupy ludzi, powinien być szczery, chociażby miało boleć- nie lubię mydlenia oczu. Chciałabym, żeby mnie rozumiał i nie zazdrościł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam żadnych wymagań co do tego. Po prostu chcę żeby był szczery i o wszystkim mi mówił jeśli jest coś nie tak. No i oczywiście żeby można było mu zaufać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymarzonym przyjacielem będzie dla mnie osoba, przy której będę czuła tę samą wolność co dotychczas, osoba która będzie mnie szanować, znać moje zachowanie, milczenie, nie będzie ciężarem a wsparciem. Na dłuższą metę, wszystko powyżej to bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taką wymarzoną przyjaciółkę znalazłam. Przyjaźnimy się już spory okres czasu.

Przede wszystkim musi być ze mną szczera, potrafi mi coś przetłumaczyć (a to w moim przypadku ciężkie!:D), zaufać, wspierać. Czasami się dziwie, że ona ze mną wytrzymuje, bo mam ciężki charakter, ale dobrze, że jak jej coś we mnie nie pasuje, bo mam jakieś jazdy to mi to powie i nawet jak czasami się tyramy to po niespełna minucie jest jak przed tym wszystkim. :D Jedna z najważniejszych osób w moim życiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałabym mieć wymarzonego przyjaciela bądź przyjaciółkę... Jakie cechy? Nie oczekuję zbyt wiele. Lojalność, szczerość i naturalność. Tylko tyle albo aż tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś, kogo mogłabym obdarzyć zaufaniem, kto będzie przynajmniej tolerował moje dziwactwa, będzie zawsze sobą i w razie "W" złapie mnie za rękę i ochrzani, gdy będę chciała zrobić coś naprawdę głupiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam wymarzoną przyjaciółkę, więc jeśli miałabym tu zdefiniować - napisałabym jej cechy.

te, które są dla mnie najważniejsze to: szczerość, zna mnie najepiej ze wszystkich, zaufanie, otwartość, czas, który dla mnie ma itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma wymarzonych bo nie ma ludzi idealnych, nawet przyjaciel może i nie raz popełnia błędy, ale sądzę że powinien być obiektywny, uczciwy, lojalny, szczery, zawsze gdy Go potrzebujemy, nie powinien  być natrętny, potrafiący słuchać, bezinteresowny i cierpliwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Ty to jak żona xd to nie, tamto nie XD jeszcze tylko karz mi wypłatę przelewać na Twoje konto i już w ogóle biegnę na kobierec ^^ hue hue

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi